Wypróbuj Perfect Bar

Intuicyjny interfejs ułatwia pracę z aplikacją do inwentaryzacji alkoholu

Chcesz otrzymać zestaw na dwa tygodnie niezobowiązujacych testów?

Jesteś zainteresowany systemem Perfect Bar ale nie chcesz podejmować decyzji „w ciemno” ? Chcesz wypróbować nasz system ?

Jesteśmy pewni, że Pefect Bar spełni Twoje oczekiwania i dlatego dajemy Ci możliwość dokładnego przetestowania naszego systemu przed podjęciem decyzji. Zarejestruj się przez formularz kontaktowy a wyślemy Ci paczkę zawierającą:

  • Oprogramowanie Perfect Bar;
  • Licencję trial (na dwa tygodnie);
  • Wagę elektroniczną;
  • Czytnik kodów kreskowych.

Przekonaj się sam – sprawdź jak Perfect Bar przyspieszy Twoją pracę!

Opłacasz jedynie transport. Żadnych ukrytych kosztów użytkowania!

Zestaw Perfect Bar z powodzeniem może być użyty w lokalach gastronomicznych, dyskotekach i hotelach

Po zakończeniu okresu próbnego podejmiesz decyzję czy odsyłasz zestaw czy podpisujesz umowę i dalej korzystasz z udogodnień oferowanych przez Pefect Bar.

Wypróbuj i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Uwaga: terminy wypożyczenia sprzętu są zależne od stanu magazynowego. Udział oznacza akceptację regulaminu.


Wypełnij formularz a skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły.

Wypełniając i przesyłając formularz akceptujesz przesłanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności, w zakresie niezbędnym do przygotowania i możliwego zawarcia umowy wypożyczenia zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). W szczególności akceptujesz fakt gromadzenia i przetwarzania podanych informacji przez formularze i arkusze Google Suite (patrz https://www.google.com/about/) oraz pozostałe serwisy naszych Partnerów.