Dlaczego Perfect Bar?

Jak Perfect Bar może pomoc w inwentaryzacji baru?

  1. Szybsza praca. Nasza aplikacja błyskawicznie przeliczy wagę butelki na objętość alkoholu;
  2. Eliminacja błędów. Automatyczne sumowanie butelek i wyliczanie zmian powodują, że notowanie na karteczkach to już historia;Perfect Bar przyspiesza pracę
  3. Proste i czytelne raporty. Wyniki inwentaryzacji można zapisać, wydrukować lub wyeksportować do innych aplikacji (np MS Excel).
  4. Gotowa baza danych. Korzystając z naszych usług otrzymujesz dostęp do bazy danych zawierającej (stan z dnia 2014-01-03) 800 produktów. Oszczędź swój czas wybierając dojrzałe i przetestowane rozwiązania.
  5. Analizy sprzedaży. Na podstawie raportów remanentów aplikacja może przeprowadzić kalkulację wartościowych danych np. wielkość wymaganych zamówień, średnie zużycie lub całkowita sprzedaż danego produktu w wybranym okresie.
  6. Integracja z oprogramowaniem POS. Perfect Bar może być wykorzystany do uzupełnienia funkcjonalności systemów sprzedaży np. S4H.  Opracowaliśmy także nasz, autorski format wymiany danych (oparty na XML) to implementacji w zewnętrznych aplikacjach. Udostępnienie danych z inwentaryzacji Perfect Bar oszczędzi konieczności ręcznego wprowadzania danych do remanentów w systemach POS.

„Plusów” stale przybywa – ciągle pracujemy nad tym, aby dostosowywać nasz system do Waszych potrzeb!