Android

Inwentaryzacja magazynu może być szybka! Koniec z noszeniem pełnych butelek do laptopa! Koniec z przestawianiem stanowiska wzdłuż półek z pełnymi opakowaniami!

Perfect Bar Mobile

Z myślą o dalszym ułatwieniu pracy przygotowaliśmy aplikację na system Android. Używając telefonu możesz odejść od komputera i zeskanować kody pełnych butelek oraz produktów jednostkowych. Po skanowaniu wysyłasz znalezione produkty do aktualnie wykonywanego remanentu w aplikacji „desktopowej” i gotowe – system Perfect Bar doda znalezione produkty do raportu inwentaryzacji.

Perfect Bar Mobile

Aplikacja Perfect Bar Mobile jest dostępna w sklepie Google Play

Aplikacja dostępna w Google play
Przygotowaliśmy także wersję Demo

Ekran startowy Perfect Bar MobileSynchronizacja produktów

Skanowanie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla czego Android ?

Android to obecnie najbardziej popularny system operacyjny na urządzenia mobilne. Od pewnego czasu, systematycznie prowadzi w rankingach sprzedaży i aktywacji nowych telefonów. System stworzony przez Google’a daje spore możliwości rozpoczynające się na personalizacji interfejsu a kończąc na możliwości instalowania dodatkowych aplikacji. Aktualnie, w sklepie Google Play znajduje się ponad milion aplikacji (statystyki udostępnione przez Google), w tym także kilka naszego autorstwa.

Logo systemu Android

Telefon z systemem Android, to już nie tylko maszynka do dzwonienia i wysyłania SMS’ów. To multimedialny sprzęt, który może stać się użytecznym narzędziem w codziennej pracy. Tej właśnie zasadzie hołdowaliśmy tworząc naszą aplikację.

Sprawdź am i daj nam znać czy Ci się podoba.